"W ciepłym blasku promieni słońca uczymy się siebie nawzajem"
Środowiskowy Dom Samopomocy "Promyczek"
Przyjaciele Promyczka

„Przyjaciele Promyczka”-Laureaci (lata 1999 –2016)

1999

1.Dariusz Jorg-V-ce Prezydent Miasta Kędzierzyn –Koźle

2.Halina Mińczuk –Kierownik ABK”Pogorzelec” w Kędzierzynie –Koźle

3.Wiesława Gał –Konkolewska –Przew. Społecznego Komitetu Pomocy Dzieciom Ziemi Kozielskiej

4.S.C. „Dukat” –stali sponsorzy

5.Antoni Capała -Dyrektor Miejskiego Zakładu Komunikacji

6.Halina Niederlińska –Z-ca Dyrektora MOPS w Kędzierzynie –Koźlu

7.Radio „Park”

8.Ewa Matczak –Kierownik Żłobka nr 3

9.Marta Szydłowska -S.C. „Everest”

10.Andrzej Wróbel –były Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Kędzierzynie –Koźlu

11.Fundacja im.Stefana Batorego w Warszawie

12.Herman Van Walsem z miasta Soest w Holandii

2000

13.Leon Piecuch –Kawaler Orderu Uśmiechu

14.Maria Filarska –Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej

15.Danuta Ceglarek –Kierownik Domu Dziennego Pobytu nr 1

16.Roman Kasperek –Prezes Firmy „Rinnen Polska” Spółka z o.o.

17.Beata Skiera –Siostra Magdalena –Dyrektor DPS dla Dzieci -ZgromadzenieSióstr Św. Elżbiety

18.Bogumił Sady –Dyrektor Agencji Ochrony „Sulima”

19.Zygmunt Mierzwiński –Redaktor Naczelny Tygodnika „Echo Gmin”

20.Zofia Witowska -Prezes Konfekcyjno -Bieliźniarskiej Spółdzielni Pracy „Promień”

21.Zdzisław Śliwiński –Właściciel Wytwórni Materiałów Budowlanych, Filia w K-Koźlu

22.Zenon Maślona –Prezes Zarządu „IXO Neuber” Spółka z o. o.

2001

23.Jerzy Majchrzak -Prezydent Miasta Kędzierzyna –Koźla

24.Ditmar Musioł –Młyny i Spichrze Zbożowe K –Koźle

25.Wojciech Zawadzki

26.Jan Kawa

27.Józef Łukaszek

28.Firma „Impel”S.A. Oddział w Opolu

29.Mirosław Niezgoda

2002

30.Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Kędzierzynie –Koźlu

31.Publiczna Szkoła Podstawowa w Steblowie

32.II Liceum Ogólnokształcące w Kędzierzynie -Koźle

33.Wiesław Fąfara -p.o. Prezydenta Miasta Kędzierzyna -Koźla

34.„ Gazeta Lokalna”

2003

35.Brygida Kolenda –Łabuś –Zastępca Prezydenta Miasta

36.Zenona Kuś -Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu

37.Grzegorz Michałowski -Dyrektor Miejskich Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o.

38.Józef Pietrasz -Dyrektor Usług Komunalnych Spółka z o.o.

39.Krystyna Szczygieł –Kierownik SDK RSM „Chemik”

2004

40.Piotr Gabrysz –Z-ca Prezydenta Miasta Kędzierzyn –Koźle

41.Zbigniew Zdeb –Prezes PSS „Społem”

42.Grzegorz Studniorz –Prezes S.I. „Inmet”

43.Stefan Jenek –Proboszcz Parafii w Zakrzowie

44.Ingeborga Hehlmann

2005

45.Zakłady Azotowe KĘDZIERZYN S.A.

46.Nadleśnictwo Kędzierzyn –Koźle

47.Ewelina Obara –Sklepy Tekstylne

48.Ojciec Damian Dybała OMI –parafia pod wezwaniem Św.Eugeniusza de Mazenod

49.Maciej Kulas –Szkółka Drzew i Krzewów 2006

50.Firma Handlowa „SPEED”

51.Redakcja NTO

52.Grzegorz Duszel

53.Marek Żurek

54.Firma Handlowa „INTERMARCHE” Lozana Sp. z o.o.

2007

55.Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

56.Publiczne Gimnazjum w Cisku

57.Waldemar Preussner

58.Rada Osiedla „Pogorzelec”

59.Młodzieżowa Orkiestra Dęta Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej

2008

60.Andrzej Szopiński Wisła

61.Michał Drzazga

62.Bożena Głogowska

63.Firma „Aktreklama” Intruder –Adam Kubicki

64.Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kędzierzynie-Koźlu

65.Wydział Polityki Mieszkaniowej,Spraw Socjalnych i Zdrowia Urzędu Miasta Kędzierzyn –Koźle

66.Bank Gospodarki Żywnościowej Oddział Kędzierzyn -Koźle

2009

67.Zbigniew Barszcz

68.Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kędzierzynie -Koźlu

69.Danuta Lipka

70.Publiczne Przedszkole Nr 5 w Kędzierzynie -

71.Marek Piasecki

2010

72.Miejski Zakład Komunikacyjny w Kędzierzynie –Koźlu

73.Anna Zowade

74.Małgorzata Hajdun

75.Ewa Hałambiec

2011

76.Rafał Olejnik–Przewodniczący Komisji Zdrowia, Spraw Socjalnych i Rodziny Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle

77.Jacek Seń –Studio fryzjerskie „Galeria”

78.NZOZ „IS-MED” -Iwona i Piotr Szwach

2012

79.Pani Sabina Nowosielska –Prezes ZAKSA Kędzierzyn –Koźle

80.Pani Barbara Kropacz –Mrożek

81.Dyrektor Naczelny Tomasz Kostrzewa Suedzucker Polska S.A. Zakład Produkcyjny „Cukrownia Cerekiew

82.Włodzimierz Biało inspektor ds. BHP

2013

83.Jan Schoengart

84.Ochotnicza Straż Pożarna Miejsce Kłodnickie

85.Rada osiedle Miejsce Kłodnickie

2014

86.Anna Kordek

2015

87.Maria Niedbała

2016

88.Ojciec Proboszcz Mieczysław Hałaszko OMI Parafia Świętego Eugeniusza de Mazenod

89.Krystyna Śliż Dyrektor Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Kędzierzynie -Koźlu

!!DZIĘKUJEMY!!